Willis|WTW versterkt FINEX-team met Vincent van Beek

 

Bij Willis|WTW is Vincent van Beek per 1 juli jl. in dienst getreden in de functie van Senior Broker FINEX, met een focus op Cyber en Professional Indemnity (PI).

Vincent was de afgelopen jaren werkzaam als Senior Broker & Practice Lead Cyber bij Howden/VLC & Partners . Daarvoor bekleedde hij diverse functies binnen de verzekeringsmarkt, waaronder ruim vier jaar als Underwriter Professional Liability & Cyber bij AIG. Ook werkte hij ruim 1,5 jaar als Senior Sluiter bij Schreuder Verzekert en ruim zeven jaar in dezelfde functie bij Schouten Insurance  International. Daarnaast is Vincent actief als lid van de technische commissie Cyber van het VNAB.

“Met zijn diepgaande expertise op het gebied van cyberrisico’s en beroepsaansprakelijkheid is Vincent een waardevolle aanvulling op ons FINEX-team. Zijn komst versterkt onze ambitie om verder te groeien en onze klanten optimaal te ondersteunen in een steeds complexer risicolandschap”, stelt de makelaar in een toelichting op zijn komst.