2023 was andermaal een boeiend en enerverend verzekerings- en schaderegelingsjaar. Voor mij als journalist was het dan ook geen enkele moeite om dagelijks de website en twee keer in de week de nieuwsbrief te vullen. Niet in de laatste plaats door het grote aantal transfers die zich ook in 2023 voordeden. Wat is de meest opvallende transfer van het afgelopen jaar? We zijn benieuwd naar uw mening. We hebben als redactie een aantal transfers geselecteerd. Vul onderstaande poll in of ga naar de website www.riskenbusiness.nl
Bedankt voor uw medewerking
Uitkomst vorige poll; Lezers kiezen start van DUAL Benelux in Nederland als ‘hét verzekerings- en schaderegelingsnieuws van 2023
De start van DUAL Benelux in Nederland onder leiding van Peter Kegel is, mede door een steunactie van het personeel, door de lezers van Risk & Business bestempeld als hét verzekerings- en schaderegelingsnieuws van 2023’. Uit een geselecteerd aantal veel gelezen nieuwsberichten werd dit artikel door 46,38% van de respondenten gekozen.
Op de tweede plek volgt de overname door Howden van de aandelen van VLC & Partners, die in het bezit waren van de Goudse, met 21,74% van de stemmen. De samenwerking tussen Allianz en ING komt op plek 3 met 8,70%, gevolgd door ex-aequo de beëindiging van de samenwerking met Aon door Bouwend Nederland en de afstoting door Aon van haar particuliere verzekeringen aan BlackFin Capital Partners (elk 7,25%).
Daarna volgen de wereldwijde toename van het aantal natuurrampen en de start eigen contra-expertisebureau Mathijs Hoek en Niels de Zeeuw onder naam Aspect Expertise, die beide door 2,90% van de respondenten werden genoemd en de overname door de Ardonagh Group van Klap Verzekeringsmakelaar en het meerderheidsbelang van SMABTP in DUPI met beide 1,45%.







