Janwillem Engel (Montae & Partners) overleden

 

Op 12 juni jl. is Janwillem Engel overleden. De afgelopen ruim 9,5 jaar was  hij werkzaam bij Montae & Partners , aanvankelijk als Senior Investment Consultant  en sinds vorig jaar januari als Lead Investment Consultant. Eerder  werkte hij 15,5 jaar bij Cardano als Strategische risicoadviseur en twee jaar bij de Rabobank als Kwalitatief Consultant en een jaar in dezelfde functie bij Nuts Verzekeringen.

Op LinkedIn heeft Montae & Partners  afgelopen zaterdag het volgende In Memoriam geplaatst:

 “𝗠𝗲𝘁 𝗴𝗿𝗼𝘁𝗲 𝘃𝗲𝗿𝘀𝗹𝗮𝗴𝗲𝗻𝗵𝗲𝗶𝗱 𝗱𝗲𝗹𝗲𝗻 𝘄𝗶𝗷 𝗵𝗲𝘁 𝘃𝗲𝗿𝗹𝗶𝗲𝘀 𝘃𝗮𝗻 𝗝𝗮𝗻𝘄𝗶𝗹𝗹𝗲𝗺 𝗘𝗻𝗴𝗲𝗹.

Met intens verdriet en ongeloof brengen wij  jullie het hartverscheurende nieuws dat Janwillem gisterenmiddag onverwacht is overleden. Het verlies raakt ons allemaal hard. Janwillem was zeer geliefd en van onschatbare waarde voor onze organisatie en voor velen van ons persoonlijk.

De onmiddellijke stroom aan reacties uit de pensioenwereld laten ons zien dat Janwillem voor velen enorm veel heeft betekend en het verlies van Janwillem ook onze klanten en relaties diep raakt.
Onze gedachten gaan uit naar Janwillem’s vrouw Marly en zijn zonen Tom en Daan, hun familie en vrienden.

We zullen Janwillem enorm missen, maar zijn nalatenschap en de impact die hij heeft gehad blijven voor altijd voelbaar binnen onze organisatie en daarbuiten.”