VNAB ziet zowel aantal makelaars- als verzekeraarsleden toenemen

De VNAB heeft per 1 januari 2021 zowel het aantal makelaars- als verzekeraarsleden verder zien toenemen. De brancheorganisatie voor de zakelijke markt telt nu 46 makelaarsleden en 47 verzekeraarsleden.

.

Naast de al eerder in Risk & Business gemelde komst van Holland Verzekeringsmakelaars, het vorig jaar gestarte bedrijf van Ernst-Jan Henkelman en Henk Beekman, zijn nu ook  Howden Insurance Brokers Nederland en Kuiper Verzekeringen toegetreden als makelaarslid.  

Met de eveneens al eerder gememoreerde komst van HDI Global Specialty SE Netherlands en de aansluiting van het Nederlandse kantoor van Everest Insurance (Ireland) DAC, dat onder leiding staat van Ralph van Helden, is het aantal verzekeraarsleden gegroeid naar 47