Uitbouw Europese marine-portefeuille Markel met vier DUPI-transportprofessionals meest gelezen bericht in juni

De aankondiging van Markel dat zij vanuit kantoor Rotterdam de Europese marine-portefeuille gaat uitbouwen met een viertal transportprofessionals  die afkomstig zijn van DUPI is met ca 2.700 views afstand het meest gelezen nieuwsbericht op de website van Risk & Business in de maand juni. Het vertrek van COO Erwin Henkes bij eveneens DUPI was met bijna 2.000 views het op een na meest bekeken bericht. Daarna volgt de lancering van de AVB Propositie Casualty bij CNA Hardy  (1.800 views)de betreding van AG Insurance op de Nederlandse markt (1.600 views)  en de nieuwe functie van Patrick Bechtum bij Aon (1.350)

Bij de tien meest gelezen berichten van de maand juni zitten daarnaast het Willis-rapport over de bedreiging van de reputatie door cyberaanvallen, de nieuwe invulling van het Marine en P&I-team bij DUPI , het overlijdensbericht van Aon’s Broking Director Property Ton van Mil, de meer dan 100 nieuwe relaties van Barbon Insurance Brokers en de keuze van het Rotterdamse havenbedrijf voor Aon als risico- en verzekeringsmakelaar

In juni  zijn de in totaal 267 berichten op de website van Risk & Business bezocht door 21.190  brancheprofessionals  (gemiddeld 706 per dag), die bij elkaar goed waren voor 41.226views (gem 1.3374 per dag). Dat komt neer op gemiddeld 1.95 berichten per bezoeker. In de eerste zes   maanden van dit jaar werden 1.594 artikelen geplaatst op de website van Risk & Business. Zij werden bekeken door 99.111 brancheprofessionals (548 per dag) voor een of meerdere artikelen op de website: gem 2,80.  Het aantal views groeide verder naar 277.489  (1.533 per dag).