Rob Groenen vervult bij Liberty Specialty Markets nu ook functie te van Head of Portfolio Solutions voor continentaal Europa

Liberty Specialty Markets (LSM), onderdeel van Liberty Mutual Insurance Group, heeft  Rob Groenen met onmiddellijke ingang  benoemd tot Head of Portfolio Solutions voor Europa. Vanuit Nederland blijft Groenen rapporteren aan Pierre-Edouard Fraigneau, president en Chief Underwriting Officer voor Europa bij LSM. Groenen behoudt zijn rol als general manager voor Benelux en de Nordics.

Het betreft een nieuwe functie die affinity- en programbusiness (volmachten) en digitale platform oplossingen samenbrengt onder één operationeel model voor verzekeringsportefeuilles. De consolidatie biedt volgens LSM klanten een centraal loket om toegang te krijgen tot Liberty’s marktleidende mogelijkheden. Product- en underwritingkennis worden gecentraliseerd en gecoördineerd; distributieteams worden op één lijn gebracht in hun aanpak; en lokale kennis en expertise blijven via langdurige samenwerkingen in de regio’s ingezet.

Portfolio Solutions is een cruciale pijler onder Liberty’s Invest in Europe 2030-strategie. Deze consolidatie toont het commitment van Liberty om te investeren in diensten aan en ondersteuning van makelaars en klanten in Europa.
Fraigneau: “We zijn verheugd dat Rob deze nieuwe rol op zich neemt. Met zijn lange staat van dienst bij Liberty is Rob van essentieel belang geweest bij het vormgeven van de activiteiten die we vandaag in Europa zien. Onder zijn leiding zullen wij onze volmacht- en digitale platform capaciteiten snel inzetten om tegemoet te komen aan de behoeften van onze klanten in heel Europa”.

Groenen is al bijna 19 jaar een gewaardeerde een drijvende kracht van Liberty; hij trad in 2007 in dienst als country manager in Nederland. Sindsdien is hij verantwoordelijk geweest voor het uitbreiden van de portefeuille en de marktpositie in de Benelux en de Nordics.