Orvia Underwriting heeft Carl van Lieshout per 1 juni jl. benoemd tot Head of Property in Nederland. Per dezelfde datum zijn Wout Jan Weide, André Vooijs en Robert Zijderveld toegetreden tot het propertyteam.
In een toelichting op zijn komst stelt Orvia: “Met meer dan 30 jaar ervaring in underwriting en leidinggevende functies bij onder andere Everest International, Chubb European Group, ACE European Group, Allianz Global Risks en ING Group, beschikt Carl over een indrukwekkend trackrecord in het opbouwen, uitbreiden en succesvol beheren van winstgevende property-portefeuilles binnen de Benelux.”
Carl van Lieshout zegt hierover: “Ik kijk ernaar uit om mijn nieuwe rol bij Orvia Underwriting te starten en samen met het team verder te bouwen aan de bestaande property-portefeuille. Wij beschikken over een sterk team met diepgaande marktkennis en expertise. Samen zullen wij een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling en groei van onze propertypropositie in Europa.”
Bart-Jan Kastrop, Managing Director van Orvia Underwriting Nederland, voegt daaraan toe: “Dit is een bijzonder mooie fase voor Orvia Underwriting. Met de komst van Carl en zijn team halen wij een schat aan kennis, ervaring en marktinzicht in huis. Carl krijgt de mogelijkheid om samen met zijn team onze bestaande propertyactiviteiten verder uit te bouwen en deze te ontwikkelen tot
een toonaangevende en onderscheidende propositie binnen de Europese markt.”
Versterking propertyteam
Tegelijkertijd versterken per 1 juni jl. ook drie ervaren professionals het Property-team van Orvia Underwriting. Op die datum zijn Wout Jan Weide, André Vooijs en Robert Zijderveld toegetreden tot de organisatie, allen afkomstig van Everest.

Wout Jan Weide brengt meer dan 30 jaar ervaring mee op het gebied van property risk engineering. Gedurende zijn loopbaan heeft hij grote internationale ondernemingen ondersteund bij het beheersen van complexe property-risico’s. Binnen Orvia zal hij verantwoordelijk zijn voor technische risicoanalyses, risicobeheersing en het ondersteunen van acceptatie.

André Vooijs beschikt eveneens over meer dan 30 jaar ervaring in de verzekeringssector. Hij heeft gewerkt bij verzekeraars, volmachtbedrijven (MGA’s) en assurantiemakelaars. “Zijn brede marktkennis, analytische benadering en sterke underwritingexpertise maken hem een waardevolle aanvulling op het team”, alus Orvia..

Robert Zijderveld heeft bijna 25 jaar ervaring binnen de propertymarkt. “Hij staat bekend om zijn technische underwritingkennis, marktinzicht en klantgerichte aanpak. Binnen Orvia richt hij zich in het bijzonder op commerciële property-risico’s voor multinationale ondernemingen.”
.”








