Edwin van Ooijen heeft de overstap naar Allianz Global Corporate & Specialty gemaakt als Senior Claims Handler


Edwin van Ooijen heeft de overstap naar Allianz Global Corporate & Specialty (AGCS) gemaakt, verzekeraar van industriële risico’s binnen de Allianz Group. Hij is per 1april jl aan de slag gegaan als Senior Claims Handler Liability & Financial lines. In zijn nieuwe functie zal hij aan de Benelux Claims Manager, René van Walsum rapporteren.

Edwin heeft een rechten studie gedaan in Rotterdam en had voor zijn overstap diverse rollen binnen de verzekeringsbranche, waaronder claims handler bij VanBreda, claims manager bij Strukton en meest recentelijk als insurance manager bij ABN AMRO Bank.

René van Walsum: “Met het aantrekken van Edwin sorteren wij voor op het aanstaande pensioen van Athal ter Stege en kunnen wij werken aan een goede overdracht. Wij zijn blij met de mogelijkheid die wij blijken te hebben om mensen met veel ervaring aan ons te binden. Edwin past perfect binnen ons team en bij onze ambities en met hem kunnen wij de continuïteit richting onze klanten blijven bieden”.