Het vorig jaar gestartte Barbon Insurance Brokers, dat samen met De Graaf Verzekeringsconsultancy, De Graaf Detachering, JB Risicobeheer en Omniguard Assuradeuren House of Risks vormt, heeft in het eerste jaar van haar bestaan meer dan 100 nieuwe relaties verwelkomd. Dat valt te lezen in de recent verschenen eerste editie van haar Barbon Bulletin.
De groei in activiteiten heeft geleid tot de aanstelling van tien nieuwe collega’s. Dit jaar zijn zes brancheprofessionals bij de makelaar aan de slag gegaan: John Koeman (ex Raetsheren/Acrisure, Havelaar van Stolk, Koeman Advies Groep) als Senior Accountmanager Transport, Elmar Visser (ex Howden en Rabobank) als Accountmanager, Sebastiaan Zoutberg (ex Raetsheren/Acrisure, Meijers, MS Amlin, R. Mees & Zoonen/Marsh en St Paul) als Senior Sluiter Property, Tara Jonkheijm (o.a. ex Wonenbreburg, Acrisure en Midglas Glasverzekeraar ) als Chief Data Officer, Ron Vreeman (ex DSV Assurantiegroep, TTL Verzekeringen, Ingosur en De Keyzer) als Schadebehandelaar en Herman Biallass (o.a ex Boels) als Risk Coach.
In de nieuwsbrief wijst Barbon op enkele andere resultaten die in het afgelopen jaar zijn gerealiseerd, waaronder het ontwikkelen van een eigen risicomodel en dashboard om vastgoedrisico’s in jaar te brengen met JB Risicobeheer en Spotr, de investering van een nieuw verzekeringsplatform en het samen met verzekeraars ontwikkelen van verschillende co-assurantiepolls. De eerste editie van Barbon Bulletin wordt gecompleteerd met interviews met de eerste klant FibrXL en verzekeraar AXA XL over de samenwerking
|