Barbon Insurance Brokers heeft per 1 september zijn team uitgebreidย met Marcel Janssen als Senior Accountmanager Barbon Zuid, waaraan hij samen met Herman Bialless RRM ย gaat bouwen om de relaties in Limburg en Brabant nog beter te kunnen bedienen. Zijn focus ligt bij het ย bedienen van organisaties in de maak- en houtindustrie, de foodindustrie, de groothandel รฉn de publieke sector zoals overheid, gezondheidszorg en onderwijs.
โMet zijn jarenlange ervaring in de verzekeringsbranche weet Marcel hoe belangrijk een integrale en toekomstgerichte kijk op risicoโs is. Bij Barbon kan hij die kennis combineren met data en AI om organisaties รฉcht vooruit te helpenโ, licht het bedrijf toe.
Marcelย werkte eerder als risicoadviseur bij Hoeijmakers, als Accountmanager bij Ned Inter, twee jaar als Commercieel Directeur bij Meeรนs en 9,5 jaar bij Van Calcarย als Senior Accountmanager en als Directeur Kantoor Limburg.