B2Bsure wordt Howden Nederland

B2Bsure heeft zich per 1 maart jl. aangesloten bij internationale verzekeringsmakelaar Howden. “Een weloverwogen keuze. De dienstverlening gaat door maar B2Bsure als bedrijf zal, na een overgangsperiode van naar schatting zes maanden, stoppen”, licht Marcel Bezemer,  algemeen directeur (CEO) B2Bsure toe.

“Ik ben trots dat we met B2Bsure sinds 2011 een groep ondernemende professionals hebben samengebracht, die hoogwaardige dienstverlening aan onze klanten biedt. Door de samenwerking met Howden kunnen we hieraan verder werken. De veranderende verzekeringsmarkt en de toenemende complexiteit maken deze stap wenselijk. Door aansluiting te zoeken bij een internationale partij met ruim 550 nieuwe collega’s in Nederland, kunnen wij volop gebruik maken van de organisatie, inkoopkracht en automatisering.”

Hij vervolgt: “We hebben een keuze gemaakt waarmee we de continuïteit van de dienstverlenging borgen en de mogelijkheden voor klanten verder uitbreiden.Uiteraard houden zaken niet op. Naast mijn verantwoordelijkheid het goed laten landen van klanten, medewerkers en partners de komende maanden, ben ik gevraagd om me binnen Howden te gaan inzetten voor de New Initiatives. Daar heb ik veel zin in.”