In de afgelopen periode zijn de afdelingen Claims en Acceptatie van Avéro Achmea uitgebreid met twee nieuwe collega’s: Theo Groefsema als Acceptant CAR=verzekeringen en Mira Huisman als Schadebehandelaar AVB. .
In de nieuwsbrief van Avéro Achmea presenteert hij zichzelf als volgt: “Sinds 1994 werk ik in de verzekeringsbranche. Eerst 12 jaar als bouwkundig schade-expert om vervolgens de overstap te maken naar acceptant CAR-verzekeringen. Vervolgens heb ik mij twee jaar geleden laten verleiden om aan de ‘andere kant van te tafel’ te gaan zitten. Als sluiter van CAR-verzekeringen bij een assurantiemakelaar. Het verzekeraarsbloed kruipt toch waar het niet gaan kan en daarom ben ik zeer content dat ik het team Acceptatie Technische Verzekeringen bij Avéro Achmea mag versterken.”
Theo maakt de overstap van Meijers Assurantiën, waar hij bijna twee jaar de functie van Senior Account Specialist CAR Verzekeringen vervulde. In zijn eerste periode bij Avéro Achmea was hij actief als Senior Acceptant Technische Verzekeringen. Hij is sinds 1994 werkzaam in de verzekeringsbranche en werkte onder meer bij Nationale-Nederlanden, Delta Lloyd, MS Amlin, HDI, opnieuw Delta Lloyd en Dutch Marine Insurance (DUPI).
Mira Huisman is per 1 januari 2025 gestart als schadebehandelaar AVB. Zij schrijft in de nieuwsbrief: “In juni 2022 ben ik begonnen als werkstudent bij Achmea. Na mijn afstuderen ben ik fulltime aan de slag gegaan als AVB-schadebehandelaar voor de merken Centraal Beheer en Avéro Achmea, zowel provinciaal als volmacht. Sinds januari mag ik me ook verder verdiepen in de coassurantie markt. En dat bevalt tot nu toe erg goed!”