Aon Re versterkt facultatieve makelaarsteam met Valeria Ugarte als Broking Director  

 

Met ingang van vandaag – 1 september 2026 – versterkt Valeria Ugarte het facultatieve makelaarsteamvan Aon Re in de functie van Broking Director.

Op LinkedIn licht Aon Re haar komst als volgt toe:  “Valeria brengt 15 jaar ervaring mee in verzekeringen en herverzekering, met een sterke focus op facultatieve herverzekering. Ze heeft een uitgebreide internationale achtergrond in property- en technische lijnen, en heeft gewerkt met klanten en markten in meerdere regio’s. Met haar diepgaande marktkennis, internationale perspectief en geweldige energie is ze een waardevolle aanvulling op ons team en onze klanten.Met de komst van Valeria zijn we nog beter gepositioneerd voor het komende vernieuwingsseizoen en uitstekend gepositioneerd om nieuwe kansen te grijpen die de huidige soft market onze klanten biedt.”

Roelant  de Haas”Met Valeria verwelkomt Aon Re een ervaren, technisch sterke en betrouwbare collega. Gedurende haar carrière heeft ze diverse toonaangevende makelaarsfuncties bekleed en aan een breed scala aan accounts gewerkt. Dit maakt ons team nog completer.”

Valeria werkte de afgelopen ruim 6,5 jaar bij Marsh McLennan, de afgelopen ruim 4,5 jaar in Zwitserland als Leaderschip  en Go-to—Market Strategy (Vice President)  en als Head of International Property Bowring Marsh Europa  (Vice President)  en  2,5 jaar in Peru als (Assistent) Vice-president Head of Cedant Fac Peru, Daarvoor werkte zij ruim 3,5 jaar bij de THB Group als  (Senior) Reinsurance Broker en 4,5 jaar bij Rimac als Commercial Analyst en als Accountmanager Key Account.