Aon bundelt krachten in gecentraliseerd Cyber Broking-team

Aon breidt het Cyber Broking team uit door expertise te bundelen en nieuwe mensen aan te trekken. Vanaf 1 april bestaat het Cyber Broking-team uit Marie-Louise de Smit (Broking Manager Cyber), Martijn van Strijen (Financial Institutions Cyber Lead) en de Senior Cyber Brokers Linsey van Rijn, Rolf Groen, Jochem Bevers en Tim van Lier, allen werkzaam op de afdeling Liability & Financial Services Group & Cyber.

“De afgelopen jaren heeft Aon gemerkt dat de cyberverzekeringsmarkt aan snelle veranderingen onderhevig is. Bovendien vereisen cyberproducten een gedegen en professioneel advies. Om onze klanten van deskundig advies te kunnen blijven voorzien is een sterke focus nodig. Die focus wordt gerealiseerd door al de beschikbare kennis over cyberverzekeringen onder te brengen bij het Cyber Broking-team. Met de bundeling van krachten in het Cyber Broker-team zet Aon weer een belangrijke stap op weg naar de realisatie van zijn missie. Namelijk klanten beter informeren en beter adviseren, zodat ze betere beslissingen kunnen nemen”, aldus Aon.

Marie-Louise de Smit (2e van rechts) : “Het is fantastisch om te zien dat Aon investeert in kennis en expertise over cyberverzekeringen. Samen met de cyberconsultants helpen we organisaties om weerbaar te worden tegen cyberincidenten en een cyberverzekering af te sluiten.” Zij heeft sinds 1 april een nieuwe functie bij de makelaar: als Broking Manager Cyber. De afgelopen bijna vier jaar vervulde zij de functie van Cyber Broking Director. Daarvoor werkte zij bijna vier jaar als eigenaar/juridisch adviseur bij LA&WS Legal Advice Workable Solutions en zes jaar als advocaat bij Kiveld International Lawyers, Ekelmans & Meijer Advocaten en Bos & Van der Burg Advocaten.