AIG stelt Edwin van Damme aan als Head of Casualty  Nederland

Per 1 januari komt Edwin van Damme het team van AIG NL versterken als Head of Casualty Nederland. Hij heeft een jarenlange ervaring in de verzekeringsbranche,  zowel als risk- en insurancemanager als in de assurantiemakelaardij.

Hij maakt de overstap van LIPTON Teas and Infusions, waar hij sinds april 2021 werkzaam was als Manager Corporate Insurance manager.  Daarvoor fungeerde hij gedurende 2,5 jaar bij Nouryon als Global Risk and Insurance Manager en ruim 9,5 jaar bij AkzoNobel als Insurance Manager.

Eerder werkte hij ruim 5,5 jaar bij Aon Risk Services als Senior Broker, 3,5 jaar bij Fortis Bank als Accountmanager, een jaar als Account Adviseur bij accountantskantoor Barneveld Schepers en 2,5 jaar als belastingadviseur bij Paardekooper & Hoffman.