Vanaf maart trekt Adfiz de regio’s in. De brancheorganisatie organiseert zeven bijeenkomsten verspreid over alle regio’s. Tijdens deze Adfiz in de Regio bijeenkomsten praat Enno Wiertsema op uitnodiging van de regiobesturen de aanwezigen in één namiddag bij over hoe Adfiz de belangen van de leden behartigt en hoe zij ondersteund kunnen worden als ondernemer, als adviseur en als werkgever.
Tijdens deze compacte bijeenkomst komen alle actualiteiten aan bod. Zo wordt er ingegaan op de volgende onderwerpen die op dit moment de gemoederen op veel kantoren bezighouden: Verplichte AOV, verzekerbaarheid, regeldruk en de arbeidsmarkt
Naast de stand van zaken over deze en andere lobby-onderwerpen, is er ook ruim aandacht voor hoe Adfiz de leden verder ondersteunend, zoals door middel van tools, modeldocumenten, stappenplannen, infographics en andere hulpmiddelen.
Data en locaties
- Regio Noord-Holland/Flevoland – Oostzaan, 5 maart >> aanmelden
- Regio Groningen/Drenthe – Assen, 6 maart >> aanmelden
- Regio Friesland/Fryslân – Oranjewoud, 11 maart >> aanmelden
- Regio Gelderland/Overijssel – Apeldoorn, 1 april >> aanmelden
- Regio Limburg/Midden en Oost-Brabant – Eindhoven, 3 april >> aanmelden
- Regio Zeeland/West-Brabant – Bergen op Zoom, 8 april >> aanmelden
- Regio Zuid-Holland/Utrecht – Haastrecht, 13 mei >> aanmelden
Desgewenst kunnen leden een bijeenkomst van een andere regio bijwonen










