Wegens succes geprolongeerd. Na de succesvolle eerste editie van het Dutch Removal Claim Event in januari organiseert RVJ Expertise en Taxaties op donderdag 9 november a.s. een nieuwe ‘2.0-versie’van het seminar. Het evenement, dat wederom van 13.00 uur tot 18.30 uur plaatsvindt in het Steigenberger Airport Hotel op Schiphol Oost, is bestemd voor schadebehandelaars bij nationale-/en internationale verhuisbedrijven, (marine) assurantiemakelaars en verzekeraars en voor schadeherstellers (inboedel en antiek) en overige branchegenoten die zijn geïnteresseerd in verhuisschaden en gerelateerde verzekeringen. Het programma wijkt inhoudelijk af van de eerste editie.
Doel van het Dutch Removal Claim Event is het delen van kennis en ervaringen door te netwerken, de doorlooptijden van nationale en internationale verhuisschadeclaims te verbeteren en te veersnellen, de service te verhogen en kosten te besparen. In een toelichting op het initiatief zei Annemieke Verhorst-Lemsom van RVJ Expertises en Taxaties eerder: “Samen met mijn collega Nadia Kuah in Las Vegas (VS) heb ik het eerste congres bijgewoond van het CPPC (Claims Prevention & Procedure Council) bijgewoond. Daar ontmoetten we mensen die zich, net als wij, elke dag, de hele dag bezig houden met verhuisclaims. Daarbij werd in een zeer open sfeer inhoudelijk over alle facetten van het behandelen van verhuisclaims gesproken. Het leek ons een fantastisch idee om eenzelfde soort evenement in Nederland te organiseren, aangezien bij de meeste verhuisbedrijven claimshandling bij slechts één persoon is ondergebracht, die niet zelden alleen het wiel telkens opnieuw moet uitvinden. Na de geslaagde eerste editie organiseren we nu een nieuwe bijeenkomst.”
Programma
Het programma van de tweede Dutch Removal Claim Event in november wijkt inhoudelijk af van de bijeenkomst die in januari heeft plaatsgevonden. Na het welkomtwoord van Annemieke Verhorst – Lemsom staan er vier verhuisgerelateerde presentaties op het programma:
- Workshop waardebepaling kunst;
- Workshop schadeherstel aan meubels (hout, leer, schilderwerk);
- Rollenspel inspectie/onderzoek
- Regresmogelijkheden (discussie)
De workshop over kunst wordt verzorgd door Patricia Jansma TMV RT, MRICS, gecertificeerd taxateur kunst en antiek. Annemieke Verhorst-Lemsom neemt zelf de regresbijeenkomst voor haar rekening. Voor de beide andere inleidingen worden de sprekers later bekend gemaakt. Het officiële programma wordt omstreeks 16.30 afgesloten met een netwerkborrel. Voor meer informatie en aanmelden: info@rvj.nl.