Ontbijevent Simplifai op 1 oktober a.s.: Geen gepraat, maar praktijk: aan de slag met AI Agents

 

Op 1 oktober 2025 organiseert Simplifai een bijzonder  ontbijtevent in het VNAB Ontmoetingscentrum in Rotterdam. In een ochtend vol inzichten, inspiratie en interactie ontdekken de deelnemers  hoe zij als beslisser Agentic AI kunnen inzetten in het  schadeproces. Niet  met theorie, maar via praktijkverhalen en een hands-on workshop.

Twee schadeverzekeraars delen hun ervaringen met Agentic AI: wat werkt, wat niet, en welke lessen zij meenemen naar de toekomst. Daarna gaan de deelnemers  zelf aan de slag: in een workshop bouwt men een eigen AI claims Agent, afgestemd op de eigen workflow. Ontbijt is inbegrepen. Aantal plekken is beperkt.

Registratielink: https://www.simplifai.ai/events/build-an-ai-claims-agent-for-decision-makers?utm_source=PR&utm_medium=online-magazine&utm_campaign=claims-agent-event-dutch