Nieuwe editie Risk & Business Magazine verschenen: 140 jaar ervaring blikt in ‘Ik vertrek’-uitgave terug op loopbaan en aandacht voor samenwerking VNAB en NARIM

Gisteren – 28 december – is de nieuwe editie verschenen van het Risk & Business Magazine in 2023. Ook deze 31 pagina’s tellende uitgave staat vol met lezenswaardige artikelen en interviews uit de verzekerings-, expertise-, schadeherstel- en riskmanagementwereld en heeft met interviews van drie komende pensionado’s een hoog ‘Ik vertrek’-gehalte.

Zo komen maar liefst  drie ‘ervaren rotten’ uit makelaarsland, de verzekeringswereld en de advocatuur  aan het woord: Aad Meijburg (Marsh/Ecclesia), Ad Luykx (HDI Specialty) en Eric van Niekerk (VanNiekerkCieremans). Zij blikken daarin niet alleen terug op hun indrukwekkende loopbaan van resp. 58-(!!), 42-en 40-jaar in verzekeringsland en op de veranderingen in hun werk, de (coassurantie)markt en samenleving, maar geven zij ook hun positief kritische – en soms zelfs wat ongezouten  – mening over de goede en verbeterpunten in de branche. Stuk voor stuk interviews waarin niet alleen de liefde voor het verzekeringsvak van afspat maar die ook een mooi inzicht geven hoe de sector in de afgelopen decennia zich heeft ontwikkeld.

 In de  laatste uitgave van dit jaar wordt daarnaast aandacht besteed  aan de samenwerking tussen NAB  en NARIM om te komen tot Contract Zekerheid en Co-polis en aan  Aon’s 2023 Global Risk Management Survey, waarin naar voren komt dat cybercriminaliteit, personeels- en continuïteitsrisico’s de grootste uitdagingen voor Nederlands bedrijfsleven. Daarnaast houdt Vincent Talle, Managing Director, bij BELFOR & BELFOR Technology, een warm pleidooi richting opdrachtgevers om minder te sturen op prijs maar meer op kwaliteit en vertellen Dennis Bergwerff en Kasper Kramer over de activiteiten van Delta Risk Consulting, waarin zij de behoefte bij bedrijven aan advies en begeleiding op gebied preventie en riskmanagement zien toenemen.

De uitgave wordt gecompleteerd  door een interview met Marko Jongkind en Leendert van Hee ter gelegenheid van het 125-jarig bestaan van Van Traa Advocaten, die daarin aangeven de komende jaren ‘interessante dingen ’zien  gebeuren in de markt, twee artikelen van Allianz Commercial over Artificial Intelligence en de trends op D&O-gebied, een bijdrage van CPI over DORA, een nieuwe vorm van digitale veiligheid, en een verhaal van  NIVRE over het meer gemeengoed worden van duurzaam schadeherstel.

  De volledige uitgave kunt u hier inzien:  https://riskenbusiness.nl/wp-content/uploads/2023/12/RB-4_23.pdf