Jeremy van Vugt verlaat Flyct Letselschade en begint bij Simplifai

Jeremy van Vugt kondigt aan dat hij per 1 augustus afscheid neemt van Flyct Letselschade om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij Simplifai als Business Development Manager. Na een periode van groei en het behalen van diverse mijlpalen bij Flyct, kijkt hij uit naar de volgende stap in zijn carrière.Simplifai is een bedrijf dat gespecialiseerd is in het verbeteren van bedrijfsprocessen binnen de verzekeringsbranche door middel van geavanceerde AI-oplossingen. Deze technologie helpt bedrijven om repetitieve taken te automatiseren, waardoor medewerkers meer tijd kunnen besteden aan klantgerichte werkzaamheden.

Volgens Jeremy van Vugt, tot op heden Manager Business Development & Innovatie bij Flyct, heeft de technologie van Simplifai al aanzienlijke voordelen opgeleverd. “Meer tijd voor de klant en minder administratieve lasten voor medewerkers zijn enkele van de voordelen die we hebben ervaren dankzij automatisering en AI.” Afgelopen jaar heeft Flyct al projecten met Simplifai gedaan en deze hebben veel voordelen opgeleverd.

Toekomstvisie

Simplifai wil de verzekeringsbranche helpen transformeren door de administratieve lasten te verlichten en medewerkers de mogelijkheid te geven zich te concentreren op hun kerntaken. Dit leidt tot een hogere klanttevredenheid en meer werkplezier voor de medewerkers. Bij Flyct heeft de technologie van Simplifai ervoor gezorgd dat medewerkers, zoals Reshma Ramkisoen, zich kunnen richten op meer waardevolle werkzaamheden.

Jeremy van Vugt kijkt uit naar zijn nieuwe rol als Business Development Manager bij Simplifai. “Ik zie ernaar uit om samen met mijn nieuwe collega’s bedrijven in de verzekeringsbranche te helpen hun processen te optimaliseren. De technologie van Simplifai biedt veel kansen om de efficiëntie te verbeteren en medewerkers te ondersteunen in hun klantgerichte taken.”