Hoofdrol voor MVO in jubileumprogramma 10-jarig AAS Schadeherstel

In december is het tien jaar geleden dat  A.A.S. Schadeherstel het levenslicht zag. De inmiddels 84 aangesloten schadeherstelbedrijven tellende schadeherstelketen laat het jubileum niet ongemerkt voorbij gaan en kondigt op haar website een groot aantal evenementen aan, waarin het MVO Platform ‘ AAS goed doen, doet goed!, een hoofdrol vervult.  Algemeen directeur Nicolien Spenkelink: ” We zijn trots op hetgeen we samen met de leden  en opdrachtgevers hebben opgebouwd in tien jaar tijd.  Met een speciaal jubileumjaar vol verschillende evenementen bedanken  we al onze relaties, want zonder hen hadden we niet gestaan waar we nu staan. Centraal in het jubileumjaar staan ons MVO (Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen) Platform, dat van de week live is gegaan  onder het motto ‘ Goed doen, doet goed!’  Op dit platform laten  we tal van kleine  en grote bijdragen zien van  onze leden in hun omgeving. Deze maatschappelijke betrokkenheid kenmerkt onze leden  en in dit speciale jaar geven wij hun graag het podium.”

Naast het MVO Platform heeft A.A.S. nog meer activiteiten op het programma staan. Begin oktober staan ‘ grootste veiiligheidsevents’ gepland en in november gaat de schadeherstelketen een landelijke actie organiseren voor de stichting Lotje & Co. Rondom de opricvhtingsdatum 6 december  organiseert A.A.S. een feestweek  en in dezelfde maand  staat een evenement op het programma voor de Carclassic Top 100 van Traffic Radio in de flagshipstore A.A.S Forepark in Den Haag. Het jubileumjaar wordt in maart 2017 afgesloten met ene grote finale, een groot feest  waarin alle A.A.S. leden en relaties in het zonnetje worden gezet