DUAL Europe start met nieuwe Marine Hub in Rotterdam met Aram Stoop en Pim de Pooter


DUAL Europe heeft haar productenpalet uitgebreid met transportverzekeringen en daarvoor een speciale Marine Hub opgezet, gevestigd in Rotterdam bij  de in mei gestarte vestiging van DUAL Benelux.   Met het oog hierop zijn recentelijk ook twee nieuwe Marine-specialisten aangesteld – Aram Stoop als  Head of Marine  en Pim de Pooter als lead Underwriter Marine Hull.

Vanuit Rotterdam zullen zij in geheel Europe verzekeringen aanbieden op het gebied  van zee- en binnenvaart  (Ocean & Inland Hull), aanbouw (Builders Risks), goederen (Cargo) en land- en werkmaterieel (Land Equipment).  “Daarmee willen wij makelaars en hun klanten van dienst zijn met een snelle, betrouwbare en competitieve acceptatie en schadeafwikkeling met een sterke technische focus en service.”

Olaf Jonda , CEO Dual Europe, spreekt in een toelichting van ‘een belangrijke stap voor DUAL Europe’. “We zijn  altijd  een plek geweest voor verzekeringstalenten  en we zijn verheugd dat Aram en Pim ervoor hebben gekozen hun expertise voor DUAL in te zetten. Marine voegt een nieuwe businessline toe tot ons Europese aanbod en door onze vestiging in Rotterdam  plaatsen we ons strategisch in het midden  van deze historisch belangrijke regio en zijn we goed gepositioneerd om ons uitgebreide makelaarsnetwerk te servicen.”

Aram Stoop voegt toe: “We kijken ernaar uit om de Marine business voor DUAL Europe op te zetten en uit te bouwen en daarmee een bijdrage te leveren aan de succesvolle groei van DUAL. We zijn nu al onder de indruk  door de positieve energie van onze nieuwe collega’s, hun focus op underwriting excellence  en DUAL’s klantgerichte cultuur.”

Aram Stoop (links op footo) is sinds 1999 werkzaam in de  transport(verzekerings)industrie, aanvankelijk twee jaar als Classification Surveyor Marine Centre Rotterdam bij Bureau Veritas  en daarna vier jaar als Marine Surveyor P&I en H&M bij BMT Beer. In 2005 stapte hij over naar de verzekeringsbranche waar hij vier jaar werkzaam was als Risk Consultant/Underwriter. Na een korte terugkeer van ruim een jaar in zijn oude functie bij BMT Beer  trad hij in 2010 nogmaals in dienst bij MS Amlin, waar hij de afgelopen 13,5 jaar fungeerde als Lead Underwriter Builders’s Risks/Senior Underwriter Hull/Energy Underwriter.

Ook Pim de Pooter is afkomstig van MS Amlin, waar hij de afgelopen 8,5 jaar werkte als (Senior) Underwriter Hull en laatstelijk als Lead Underwriter Marine Hull. Daarvoor heeft hij ruim 4,5 jaar bij DUPI/Dutch Marine Insurance gewerkt als Underwriter Marine.