SAA Verzekeringen heeft per 1 september jl. Ferdinand Bakker aangesteld als Teamleider op de afdeling Coassurantie Transport. Hij is afkomstig van RSA waar hij de afgelopen twee jaar werkzaam was als Underwriter Marine Cargo and Small Shipyards
Ferdinand is sinds begin 2010 in de verzekeringsbranche, waarin hij bij Marsh zijn eerste schreden zette als Junior Broker Professional Indemnity. Daarna was hij bij Voogd & Voogd actief als medewerker administratie acceptatie, bij DMI als Assistant Underwriter Marine, bij Anchor Insurance als Broking Assistant Marine en bij Schouten Zekerheid als makelaar Brand, Transport en Aansprakelijkheid. Aansluitend werkte hij drie jaar bij Marsh als Cliënt Advisor.
“Ik twijfelde even of ik weg wilde gaan bij een organisatie waar ik het erg naar mijn zin had, maar SAA heeft mij laten inzien dat er een hele mooie uitdaging op mij ligt te wachten. We gaan bouwen aan een nieuw team en daarbij ligt het accent op groei. Daarmee volg ik mijn ambitie om leiding te geven. Ik heb er erg zin in!” aldus Ferdinand.
Marc Grandia, Directeur Beurs geeft aan erg blij te zijn met deze aanvulling waardoor SAA in de gelegenheid gaat zijn de processen beter vast te leggen en de algehele dienstverlening zowel richting verzekeraars als richting de klanten aanzienlijk zal verbeteren.