Boudewijn Berkhout versterkt per 1 september het Marine-team van Allianz Benelux als Branchespecialist Cargo

Op 1 september treedt Boudewijn Berkhout als Branchespecialist Cargo in dienst bij Allianz Benelux. In zijn nieuwe rol wordt Boudewijn verantwoordelijk voor de Cargo-activiteiten binnen het Marineteam van Allianz Benelux. Boudewijn heeft een zeer uitgebreide ervaring op het gebied van Cargo-risico’s, zowel nationaal als internationaal, binnen het speelveld van de makelaar en commodity traders.

Hij maakt de overstap naar Allianz vanuit Aon Risk Solutions, waar hij 9 jaar gewerkt heeft. Eerst als Senior Broker Marine Insurance en de afgelopen vijf en half jaar als Senior Broker Commodity Trade and Marine Insurance met specialisatie in bulktransporten als graan, bloem, staal en ijzererts.

Niek Vonk, Branchedirecteur Marine & Engineering Allianz Nederland: “Wij zijn ontzettend blij dat we ons Nederlandse team met Boudewijn kunnen versterken. Dat was ook hard nodig. De Marineportefeuille is de afgelopen jaren, net als onze gehele grootzakelijke portefeuille, fors gegroeid. Allianz profileert zich in de grootzakelijke markt duidelijk als een stabiele verzekeraar, vaak in een leidende rol. Wij hebben de ambitie om die rol branche-breed verder uit te bouwen en de ingezette groei voort te zetten. De komst van Boudewijn, de kennis en ervaring die hij meebrengt, gaan daar zeker aan bijdragen. Gezien onze ambities zal het niet blijven bij de komst van Boudewijn. Er zullen nog minimaal drie  underwriters worden geworven voor zowel Property als Marine.”