Aon eist in een rechtszaak ruim twee miljoen van Schouten Zekerheid vanwege een (vermeende) schending van het concurrentiebeding. Na hun overstap van een drietal Aon-medewerkers naar Schouten Zekerheid in 2024 zouden enkele tientallen klanten van Aon naar Schouten Zekerheid zijn overgestapt, vooral in de regio Noord-Oost Nederland, zo blijkt uit een artikel op de website van Rijnmond.
Ook eist Aon dat de drie medewerkers de komende anderhalf jaar geen voormalige klanten mogen benaderen op straffe van een boete van 15.000 euro per overtreding. Volgens eerder genoemd bericht zou Schouten Zekerheid meerdere pogingen tot een schikking hebben ondernomen, maar zonder het gewenste resultaat. De rechter doet uitspraak op 23 januari.
Reactie Schouten Zekerheid: “Wij betreuren het geschil en wachten uitspraak rechter af”
Schouten Zekerheid betreurt het dat het geschil met AON niet zonder tussenkomst van de rechtbank kon worden opgelost. Wij herkennen ons niet in het geschetste beeld dat klanten actief en in strijd met geldende afspraken zouden zijn benaderd. Omdat de zaak onder de rechter is, doen wij op dit moment geen verdere inhoudelijke uitspraken. Wij hebben vertrouwen in een zorgvuldige beoordeling door de rechter en wachten de uitspraak af.”
Ook Aon wacht de uitkomst van de rechtszaak af en wil tot die tijd geen commentaar geven over de ontstane situatie.
Zie hier het artikel op de website van Rijnmond: https://www.rijnmond.nl/nieuws/2134855/miljoenen-euros-op-het-spel-in-ruzie-tussen-verzekeringsmakelaars-om-klanten













