Zilveren speldje voor 29 NIVRE-jubilarissen

 

Op 11 november jl. werden de jubilarissen feestelijk in het zonnetje gezet. Voorzitter Klaas Brand en directeur Susan Mogony trakteerden hen op een gezamenlijke lunch, een warme toespraak en een mooie bos bloemen. Daarnaast ontvingen zij een bijzonder insigne: een zilveren speldje. Het zilveren insigne wordt uitsluitend toegekend aan NIVRE-experts die zich 25 jaar onafgebroken hebben gehouden aan de verplichtingen van het Register: onbesproken gedrag en het permanent bijhouden van kennis en vaardigheden.

Dat betekent ook dat experts die tussentijds — om welke reden dan ook — tijdelijk zijn uitgeschreven, geen recht hebben op het insigne. Dit kan bijvoorbeeld gebeuren wanneer de normenverklaring niet tijdig is ondertekend, een klacht gegrond is verklaard of de vereiste PE-punten niet zijn behaald.Sommige jubilarissen uit de branches Motorvoertuigen en Marine ontvingen hun speldje al eerder, namelijk in het bijzijn van hun vakgenoten, tijdens een seminar van hun eigen branche. En sommigen konden helaas niet bij de lunch aanwezig zijn. Zij ontvangen het speldje per post.

Trotse mijlpaal

Met de uitreiking aan maar liefst 29 jubilarissen (waarvan twee liever niet met naam en toenaam genoemd willen worden) staat de teller inmiddels op 353 NIVRE-experts die het zilveren speldje mogen dragen. Een prachtige erkenning voor jarenlange inzet, professionaliteit en vakmanschap.

De jubilarissen van 2025 zijn:

Brand

  • Willem de Beurs
  • Rene Douw
  • Rembrand Duindam
  • Arno de Jong
  • Harald Lanting
  • Frido Leendertse
  • Ingrid Scholten
  • Hermi Schoolkate-Meijer
  • Jack Schoonen
  • Mark Verheij

Marine

  • Marcel Beljaars

Motorvoertuigen

  • Jeroen den Bak
  • Jan Boot
  • André van den Burg
  • Jan Dekkers
  • Jan Hartman
  • Bastian Koman
  • Hans Kuijs
  • Aris van Reenen
  • Anco Sangers
  • Frits van Wijk

Personenschade

  • Marianne Audenaerde-van Putten
  • Mark van Dijk
  • Ton van Gool
  • Marga Heijink-van Welij
  • Michel Klein Overmeen
  • Arjan van Ooijen