Bij Hofmans Letselschade is er een wijziging opgetreden in de directie. Directeur Annemiek van Reenen-ten Kate heeft de aandelen overgenomen van collega-directeur Maaike van den Berg, die sinds 1997 verbonden is aan Hofmans Letselschade. Aanvankelijk ruim 18 jaar als office manager, vervolgens 2,5 jaar als adjunct directeur en sinds juli 2017 als directeur.
Annemiek is ruim een kwart eeuw werkzaam bij Hofmans Letselschade, waar zijn in maart 2000 startte als letselschadejurist/register-expert personenschade. Net als Maaike werd zij in juli 2027 directeur-eigenaar van het letselbureau. Daarvoor werkte zij bijna 4,5 jaar als letselschadejurist.
Zij is daarnaast mede-oprichter van LetselVrouwen en vervulde zij binnen de letselbranche verschillende bestuursfuncties, waaronder bij de NLE, De Letselschade Raad, Stichting Keurmerk Letselschade, de Stichting Overheid Na Incidenten, OSR Juridische Opleidingen, NIS en NIVRE