Jan-Willem Evers is afgelopen maandag aan de slag gegaan als Head of Human Capital Solutions en in die functie verantwoordelijk voor het leiden van dit bedrijfsonderdeel in Nederland.
In een toelichting op zijn benoeming stelt de makelaar: “Jan-Willem brengt een schat aan ervaring mee, met een indrukwekkende staat van dienst bij diverse verzekeraars. Zijn vermogen om sterke klantrelaties op te bouwen en innovatieve oplossingen te ontwikkelen, helpt onze klanten betere beslissingen te nemen over de meest urgente personeelsuitdagingen van vandaag.
Hij maakt de overstap van Zilveren Kruis waar hij gedurende ruim 11,5 jaar werkzaam was; ruim een jaar als Directeur Verkoop Zakelijk en ruim 10,5 jaar als Directeur Commercie. Daarvoor werkte hij 5,5 jaar bij Interpolis in verschillende directie en managementfuncties en 3,5 jaar als Directeur bij ISS Contact Centers