Maurice Wagenaar is per 1 mei 2025 benoemd tot directeur Nationale-Nederlanden Volmacht en Beurs. Sinds het vertrek eind vorig jaar van Laurens Schox nam hij deze functie waar en combineert hij deze functie met directeur Volmacht van Nationale-Nederlanden. De twee bedrijfsonderdelen blijven zelfstandig opereren.
Beide bedrijfsonderdelen staan volgens NN sterk en zijn klaar voor de toekomst. Edwin Grutterink, directeur Schade Intermediair Nationale-Nederlanden: ‘Met de definitieve benoeming van Maurice als directeur Volmacht en Beurs leggen we de toekomstbestendige en strategische koers van beide bedrijfsonderdelen vast. Ons doel is en blijft om te groeien in de zakelijke verzekeringsmarkt. Daarom zijn het Volmacht en Beurs kanaal belangrijk voor NN. We willen onze volmachten en makelaars een zo breed mogelijk productenpallet bieden om hun klanten goed te verzekeren.’
Volgens Maurice Wagenaar zoeken volmachten en makelaars steeds vaker effectieve verzekeringsoplossingen over alle kanalen heen voor hun klanten. Nationale-Nederlanden kan hier uitstekend invulling aan geven met de combinatie van een sterk Volmachtbedrijf en een professioneel Beursbedrijf voor maatwerkrisico’s. Maurice:”‘Door onze ruime risicobereidheid en een sterk acceptatieteam heeft NN Beurs een solide marktpositie in Nederland. De komende tijd gaan we aan de slag om onze service verder te verbeteren en onze positie verder uit te bouwen.”
Maurice Wagenaar werkte sinds medio 2005 bij Delta Lloyd, aanvankelijk als verkoopmanager en verkoopdirecteur. In april 2015 werd hij benoemd tot volmachtmanager en per 1 januari 2017 als manager Volmacht Co-assurantie. Na de overname door Nationale-Nederlanden is Maurice sinds begin 2018 verantwoordelijk voor NN Volmacht en vanaf 1 mei ook voor NN Beurs.