Branche sport 30.000 euro bij elkaar voor Villa Pardoes

Gisteren (26 september jl) vond een nieuwe editie plaats van het Magisch Markevenement, een sportief event voor de verzekerings- en schaderegelingsbranche dat wordt georganiseerd door Raetsheren – Acrisure, GRM en EMN. Op de indoorlocatie van The Beach in Aalsmeer streden 30 volleybalteams uit de verzekeringsmarkt om de felbegeerde beker.

Via een programma van poulewedstrijden,  kruis en , halve finales speelden de teams van  Raetsheren 5 team onder leiding van Vincent de Koning en het team van RW repair van Walter Wensveen de finale, die uiteindelijk door het laatstgenoemde team werd gewonnen.

Nog belangrijker was dat de 30 teams speelden voor het goede doel:  Villa Pardoes , dat  gezinnen die een kind met een ernstige ziekte of aandoening in hun midden hebben een onvergetelijke vakantiebeleving biedt. En niet alleen het ernstig zieke kind mag een onvergetelijke week hebben. Ook aan de (groot)ouders, broertjes en zusjes wordt gedacht. De teams en de sponsors brachten uiteindelijk het fraaie bedrag van 30.000 euro op

Bekijk en download alle foto’s van deze fantastische dag via https://lnkd.in/efDq_udc.