Dual Europe heeft zijn positie versterkt op de constructionmarkt met een aantal benoemingen in zijn nieuw opgerichte Engineering & Construction Hub en een strategisch partnerschap met VHV Allgemeine Versicherung AG, onderdeel van de VHV Group. “VHV is de toonaangevende gespecialiseerde verzekeraar voor de bouwsector en een van de grootste auto- en aansprakelijkheidsverzekeraars in Duitsland. Deze aankondigingen weerspiegelen de strategie van DUAL Europe om te investeren in verzekeringsexpertise en productinnovatie om de dienstverlening aan haar makelaars- en klantennetwerk te verbeteren”, stelt de MGA.
Het gaat om de volgende aanstellingen:
· Christian W. Müller – meer dan 25 jaar ervaring in de sector als Underwriting Manager die leiding geeft aan het International & Swiss Construction Team bij AXA XL Insurance – treedt toe tot DUAL Europe als Head of Engineering & Construction Europe;
· Dan Georgescu – 23 jaar ervaring in de verzekeringssector – treedt toe tot DUAL Europe als Underwriter Manager, gevestigd in Zürich, Zwitserland.
· Giulio Dragone – 15 jaar ervaring in de verzekeringssector – treedt toe tot DUAL Italia als Head of Engineering , gevestigd in Milaan, Italië.
· Hakan Hedin – 32 jaar ervaring in de verzekeringssector – treedt toe tot DUAL Nordics als Head of Engineering, gevestigd in Stockholm, Zweden.
· Gürhan Metin – 19 jaar ervaring in de verzekeringssector – treedt toe tot DUAL Deutschland als Head of Emgineering, gevestigd in Hamburg, Duitsland.
· Robin Adriaansen – 12 jaar ervaring in de verzekeringssector – treedt toe tot DUAL Benelux als Head of Engineering, gevestigd in Rotterdam, Nederland.
· Imke Swierstra – 12 jaar ervaring in de verzekeringssector – treedt toe tot DUAL Benelux als Lead Underwriter Engineering, gevestigd in Rotterdam, Nederland.
Robin Adriaansen
DUAL Europe’s Engineering & Construction Hub biedt Construction All Risks (CAR), Erection All Risks (EAR), Machinery Breakdown, Completed Engineering Civil Risks, Electronic Equipment Insurance, Industrial All Risk, C.P.E. (Contractor’s Plant and Equipment), ondersteund door de leidende capaciteit van VHV. Olaf Jonda, CEO van DUAL Europe verklaart: “De Europese DUAL-familie blijft haar acceptatie-expertise en het scala aan gespecialiseerde oplossingen die we aan ons makelaarsnetwerk kunnen bieden, uitbreiden. Ik ben heel blij dat Christian de uitdaging is aangegaan om een winstgevend en duurzaam bedrijf voor de lange termijn op te bouwen, dat capaciteit en expertise biedt, waar we ook in Europa aanwezig zijn.”
Dr. Sebastian Reddemann, CEO van VHV Allgemeine,vult aan: “Het is belangrijk dat we ons bedrijf blijven diversifiëren, en door samen te werken met DUAL Europe versterken we onze expertise als toonaangevende verzekeraar in de bouwsector. We kijken ernaar uit om projecten te ondersteunen samen met DUAL in het buitenland, waardoor we onze acceptatiekennis in de bouwsector kunnen bijdragen en onze expertise op het gebied van nieuwe technologieën kunnen vergroten.”
Christian Müller, Head of Engineerig & Construction, DUAL Europe, zegt “We hebben de afgelopen maanden hard gewerkt om de Engineering-activiteiten van DUAL op te bouwen en uitstekende mensen samen te brengen met een sterke focus op underwriting en een klantgericht aanpak teneinde bij te dragen aan de voortdurende succesvolle reis van DUAL..”