Nh1816 Verzekeringen bereikt met 600.000 verzekerden een nieuwe mijlpaal. Nadat de verzekeraar vorig jaar de premiegrens van 500 miljoen euro doorbrak, wordt nu een magische grens van 600.000 verzekerden overstegen. Een historisch moment dat feestelijk gevierd is.
Verzekerden Esther van der Neut en Kim Enderink, klanten van kantoor Van Ekeren Hypotheken en Verzekeringen, zijn als de 600.000ste verzekerden verrast met een prachtig cadeau. Zij ontvingen uit handen van René van Gils (CEO Nh1816) en Rémon Chattellon (CFRO Nh1816) een geheel verzorgde avond in Koninklijk theater Carré.
Bijzondere mijlpaal
Persoonlijk en betrokken als Nh1816 is, reden de heren vanuit Oudkarspel naar Gorinchem om Esther en Kim als de 600.000ste verzekerden persoonlijk welkom te heten. Rémon: “Het is een bijzondere mijlpaal. We groeien hard en dan zijn er van die magische grenzen die je kunt doorbreken. 600.000 verzekerden is er daar zeker een van.” René vult aan: “Wij zijn lokaal betrokken. Daar hoort ook bij dat je bij een dergelijke grens zowel de klant als de local hero in het zonnetje zet. Want door hen wordt dit allemaal mede mogelijk gemaakt. Dat doen we graag persoonlijk.”
Ook Jesse van Ekeren (Eigenaar Van Ekeren) is bij de cheque uitreiking aanwezig. “We zijn trots dat we hebben mogen bijdragen aan de 600.000e klant voor Nh1816 Verzekeringen. Extra leuk is dat het echt een totaalklant voor ons is. Van huis, tot hypotheek, tot verzekeringen.” Nh1816 is voor Van Ekeren een belangrijke partner. “Samen voor de klant het beste willen. Dat ervaren we bij Nh1816 al jaren. Niet alleen aan de voorkant wordt er meegedacht in wat er wél kan, maar ook de schadeafhandeling is al jaren snel, goed en eerlijk. Bij ons en Nh1816 zijn klanten geen nummertje maar mensen.”
“Een bestand opbouwen met 600.000 verzekerden dat doe je samen.” zegt René. “Niet alleen met Van Ekeren maar met alle bij ons aangesloten adviseurs. De cheque reiken we, vol trots, uit namens alle adviseurs die hebben bijgedragen aan deze mijlpaal. Dankjewel voor jullie inzet en vertrouwen in Nh1816. Samen op naar de volgende mijlpaal.”







